If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vítejte v gamblerském údolí NFS Payback. Uspokojí každého řidiče

Nové video napravuje reputaci.

Prachmizerné pocity, které jste si nejspíš odnesli z minulého 4K videa z hraní od Nvidia, se dnes pokouší napravit další oficiální video o listopadovém Need for Speed Payback (Alza.cz).

Uvaděčka vás zve do Fortune Valley, ráje gamblerů uprostřed pouště, kopii Las Vegas, kterému se velmi podobá i zpracováním nedaleké přehrady Hoover Dam s obřím dálničním mostem přes hluboký kaňon. Inspirace je zjevná i díky slavným hotelům (kasinům), věži Stratosphere či svítivému monorailu.

Má jít o rozlehlý (prý dosud největší v NFS sérii) a překrásný herní svět, který je prý až po okraj naplněn "skvělými závodními zážitky", v nichž se téměř ztratíte. Fortune Valley prý nabídne něco každému typu řidiče: zatímco se touláte prostředím, narazíte na výzvy, pouliční ligy či drag race v Riot Club okolo skladišť. Jen musíte myslet na to, že Big Sister a její klan neuctívají žádná pravidla...

Nebo spíš toužíte po offroadové bitvě? I tu zde najdete, v League 73 nedaleko letiště. A pokud si myslíte, že závody nejsou kontaktním sportem, pak ještě asi neznáte Uda a jeho bandu. Někoho zase vzrušují honičky s policií, která napříč údolím nastražila bedny.

Jelikož konkurence nikdy nespí, měli byste zůstat o krok napřed a nenechat své rivaly zvítězit: k tomu pomohou dealeři, kde si koupíte nová vozidla, zatímco v Tune-Up Shopech si vyladíte výkon. V garážích spíš budete ladit zevnějšek, abyste se pořádně předvedli v jednorázových jízdách. Ale ty nejlákavější věci nejsou na prodej, naleznete je totiž ve vracích rozroušených po údolí a až teprve s nimi budete dominovat. Uvidíme se ve Fortune Valley.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles