If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vítězné fotky pražských billboardů GTA 5 v soutěži

A odhalení výhry pro každého lovce v hodnotě 1200 Kč!

Byli jste vážně rychlíci. Že první z vás vyčmuchá a pošle svou fotku pouhých 13 minut od zahájení soutěže ve středu odpoledne, to nás ani ve snu nenapadlo, a přeci se to stalo.

Podařilo se vám najít pět z celkových devíti pražských velkoplošných billboardů na Grand Theft Auto 5, které si u reklamních agentur objednala Cenega. Kompilaci soutěžních fotek si můžete prohlédnout níže, kde k nim přibyla ještě jedna bonusová od Xzone a jeden nezvyklý reklamní formát z německého Berlína.

Výherci v soutěži Eurogameru se proto stávají:

  • Petr "Doupik" Doupal - ulice 5. května u Brumlovky, Praha 4
  • Denis Van Prachatický (FB) - Palmovka, Praha 8
  • Pavel Pavel (FB) - Smíchov, Praha 5
  • Ondřej Kapek - ulice Na Padesátém, Praha - Strašnice
  • Zdeněk Wimmer - Jižní spojka, Praha 4

A teď pozor, přichází odhalení výher, jež každý výše jmenovaný obdrží od Cenegy. Ta každému z těchto pěti výherců věnuje hned dvě oficiální trička Grand Theft Auto 5 od Rockstaru!

Jedná se o ty samé, které se prodávají na oficiálním online-shopu, z nichž každé je ve velikosti L, v černé barvě, lišící se motivem (buď logo FIVE nebo logo se zkratkou hry - viz jejich obrázky níže). Každé toto tričko stojí při nákupu přes internet 22 eur, čili každý z úspěšných lovců billboardů dostává ceny v celkové hodnotě 1200 Kč. To za tu vynaloženou námahu není vůbec špatné, ne? :)

Prosíme výherce, nechť nám co nejdříve pošlou na redakce@eurogamer.cz svou poštovní adresu, kam má Cenega jejich dvě trička začátkem příštího týdne odeslat. P.S. distribuce výher v minulé soutěži by měla být definitivně dořešena příští týden, omlouváme se všem za prodlevu.

Comments