If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vousáč na obalu NBA Live 18, dnes demo

+ sleva o třetinu.

V kůži EA Tiburon, kteří soupeří se špičkovou, loni osmimilionovou sérií NBA od 2K (Alza.cz) a obvykle drtivě prohrají, byste asi nechtěli být. Musejí se opravdu snažit, aby se svému při letošním návratu svému rivalovi aspoň trochu vyrovnali, s čímž souvisí dnešní série kroků.

Namísto obvyklého vydání před Vánocemi vyjde NBA Live 18 pro PS4/X1 už 15. září, tedy ve stejnou dobu jako konkurenční hra. Na obalu bude vousáč James Harden z Houston Rockets.

Pokud si hru předobjednáte, čímž vyjádříte svou důvěru - navzdory vynechání minulého ročníku a negativním ohlasům na některé předchozí - získáte bezprecedentní 33% slevu, čili cena nebude 60 dolarů, nýbrž jen 40 dolarů (členové EA Access pak mají nárok ještě na další 10% slevu).

Už dnes, tzn. 11. srpna, vyjde konzolové demo NBA Live 18. Soudě dle novozélandského Xbox Store má 16 GB a ochutnáte v něm Rise, prologovou sekci singleplayerové kampaně představené na E3, pojednávající o draftovaném hráči do NBA. V režimu Play Now si zkusíte zápas mezi Cleveland Cavaliers a Golden State Warrior.

V ukázce též naleznete i speciálně načasované "živé" události s vlastními pravidly, postavami a odměnami. Ty se budou každý týden (až do půlky září) měnit, což vás má motivovat se vracet k demu i později, nemluvě o možnosti přenosu postupu do plné verze.

Tagged With

Comments