If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vstupenka do bety StarCraft 2: Heart of Swarm ke každé předobjednávce

Klíč dostanete do jednoho dne.

Internetový obchod Xzone připravil ve spolupráci s distributorem ABC Data zajímavou akci, díky které si může každý zkusit očekávanou hru čtvrt roku před jejím vydáním. Už tedy nemusíte spoléhat na štěstí, jestli vás tvůrci vylosují coby uživatele Battle.netu nebo zda náhodou nevyžebráte klíč přes kamarády-novináře, jako tomu bylo v dosavadních etapách betatestu, který probíhá po většinu podzimu.

Stačí si předobjednat plnou hru StarCraft 2: Heart of the Swarm za a každý takový zájemce potom obdrží vstupenku do uzavřeného multiplayerového betatestu této sci-fi real-time strategie s hraním za rasu Zergů od Blizzardu. Samotná hra stojí 999 Kč a bude vyžadovat vlastnictví předešlého dílu Wings of Liberty.

"Beta klíče posíláme e-mailem do jednoho pracovního dne od objednání. Akce platí i pro sběratelské edice hry. Počet klíčů je omezen," uvedl obchod související informace na plakátu. Plná verze StarCraft 2: Heart of the Swarm oficiálně vyjde 12. března 2013 a více o ní v našem kompletním zpravodajství.

Comments