If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Věštba analytika: Jaký bude příští Xbox 720?

Podle Michaela Pachtera můžete televizi vyhodit.

Analytici tu jsou od toho, aby více či méně zasvěceně předpovídali budoucí dění a dávali trendy do souvislostí, že? Pokud tuto jejich náplň práce respektujete nebo nemáte-li problém s tím, že se někdy mohou splést, zaujme vás přednáška Michaela Pachtera z konference Develop.

"Až přijde Xbox 720, nebudete už vůbec potřebovat mít chytrou televizi, protože nová konzole její funkci kompletně zastane. Xbox 720 bude vaší televizí, kterou přes ní naladíte, stejně jako internetem i vším ostatním, co k domácí zábavě patří, včetně her," věští analytik z Wedbush Securities, který zapomněl dodat, že nějakou obrazovku mít musíte.

Je si prý jistý tím, že příští Xbox bude mít operační systém Windows a že si skrz něj budete moci pustit více různých televizních kanálů, které můžete sledovat na rozličných zařízeních (mobily, tablety) přes funkci SmartGlass. Jeho slova zaznamenali IncGamers.

Americká divize Microsoftu se podle Pachtera spolčí s některou kabelovkou, aby mohl konzoli nabízet jen za 99 dolarů plus pravidelné měsíční poplatky za příjem kabelové televize. Čili něco na způsob dotovaných mobilních telefonů u operátorů s opticky nízkou cenou, kterou pak kvůli závazku a měsíčním platbám mnohonásobně přeplatíte.

Analytik Pachter s redaktorem Eurogameru Pavlem Oreškim po konferenci EA na E3 2011.
Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments