If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vtipné reklamy na PS3 Slim

Sony se pořádně vytáhla.

Reklamní kampaně Sony na jejich herní konzoli byly v poslední době poněkud suchopárné. Korporátní, to je asi to nejvýstižnější slovo. Tentokrát se ale pořádně pochlapili a jejich reklamní kampaň na PS3 Slim je opravdu vtipná. Dokonce si dělají legraci i sami ze sebe.

V té první, kterou si můžete prohlédnout zde, si dělají legraci z toho, jak PS3 Slim utíkalo na internet. Internetový guru se Kevina Butlera ze Sony, ředitele pro "potvrzování drbů", ptá, zda je pravda, že nové PS3 bude v prodeji za 299 dolarů. Kevin se prochází propagačním střediskem, všude visí plakáty s PS3 Slim a cenovkou 299 dolarů. "Nesmíte věřit všemu, co se říká na internetu," říká Kevin. "Jinak bych byl už nigerijským milionářem. 299 dolarů za nejlepší herní konzoli, přehrávání Blu-rayů, stahování multimédií, to by bylo senzační. No comment." "Ale všechny ty věci okolo vás mají 299 dolarů na sobě."

Druhá reklama je maličko slabší, ale i tak stojí zato. Tentokrát je v hlavní roli nespokojená přítelkyně majitele PS3. "Můj přítel má PS3 a pořád ho nepřipojil na internet." "Cože?" ptá se vyděšeně Kevin Butler. "Je snad rok 1992?!" "Já vím!" "Když se nedostanete na PSN Network, nebudete mít Home, Playstation klasiky, nebudete moct stahovat filmy, seriály..." "Já vím!" "To je jako koupat se bez vonných svíček! Funguje to, ale..." "Ani nemá rád svíčky!" "Cože?! Co je to za člověka?!"

Tagged With

Comments