If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyšetřuje se dopad Denuvo na Total War: Warhammer 3

Něco není v pořádku...

Ze strany studia Creative Assembly je sympatické, že to nebylo zameteno pod koberec, nýbrž o tom otevřeně mluví na fórech Steamu.

Někteří ho totiž obvinili, že snad údajně mělo vynechat Denuvo z recenzentské verze (ty šlapaly v pohodě) a dát ho do hry až později, ale to prý není pravda:

"Denuvo v review-verzi bylo zabudováno. Je otázkou, proč došlo k dopadu na výkon hry až později po vydání. Momentálně se tomu snažíme porozumět, ale rozhodně nešlo z naší strany o nějaký úmysl jen kvůli vyznění recenzí".

Tvůrci vysvětlili, že neoblíbená protipirátská ochrana byla součástí i minulých dílů Total War, takže to není něco nového, nýbrž s implementací mají bohaté zkušenosti. Spíš se zdá, že technické potíže způsobuje spíš něco jiného než právě Denuvo.

Mnoho hráčů prý vývojářům doložilo důkazní materiál, který naznačuje různá vysvětlení, a prý se v tom může projevit mnoho rozličných faktorů.

Nelze se však divit fanouškům, že jsou naštváni, když jsou mazány jejich komentáře na toto téma jako off-topic či spam. Nejraději by byli, pokud by Denuvo ze hry dal pryč nějaký pozdější patch, když hráčům nepřináší žádné benefity, ale na to je vzhledem k teprve únorovému vydání ještě příliš brzy.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Total War: Warhammer III

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments