If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyšla hra Clownfield 2042 dělající si legraci z Battlefield 2042

Někdo si dal hodně práce.

Jedna věc je dávat palce dolu na YouTube, psát negativní uživatelské recenze, naštvané příspěvky na Reddit či pořádat petice. Ovšem vytvořit skutečně fungující hru a založit ji produktovou stránku na Steamu se všemi náležitostmi, to už je jiná káva.

Partička provokatérů říkající si Riverside Sports takto udělala parodii, která je zjevnou narážkou na kontroverzní Battlefield 2042 od EA.

K dispozici je za symbolickou částku od Silvestra zde.

Její hráči už stihli napsat přes osm stovek hodnocení, což převážně pojali jako prostor pro další kopnutí si do chybějících vlastností ve slavné multiplayerové sérii.

"Clownfield 2042 je FPS, kde se stanete unikátním vojákem, který má šest zbraní, aby porazil nepřítele a vyhrál na frontě. Po kolapsu kryptoměn ve 2022 kvůli NFT zkrachovala většina zemí a byla založena unie No-Clowns," píše se v popisku.

Součástí jsou vtipné citace z "médií" od ING, JackLies a MetaSomething, nebo záměrně arogantní příspěvky od tvůrců, kteří též naráží na situaci okolo Battlefield 2042, co se týče opravných patchů či slibů.

Samotná hra samozřejmě není žádné terno, má jednoduchou grafiku a hratelnost, avšak s tím se u takových parodií dopředu počítá, takže nikdo nemá přehnaná očekávání, na rozdíl od reálného BF2042.

Hráči na třech mapách (War Island, Paradise City, The Heat) a ve třech režimech mohou zkusit rozbít herní fyziku a zažít nepříliš optimalizované klání, v němž jsou dokonce i tornáda a základní umělá inteligence.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlefield 2042

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments