If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Bus Simulator 21, projeďte se ve startovním traileru

Včetně manažerských prvků a multiplayeru.

Na PC, PlayStation 4 a Xbox One přijíždí Bus Simulator 21, připomněl domácí distributor Comgad i startovní trailer níže.

Ve hře Bus Simulator 21 se nejen stanete schopným řidičem díky bezpočtu kilometrů na cestách, ale také budete mít možnost využívat rozšířené manažerské prvky. Vytváření detailních jízdních řádů, kupování a prodávání autobusů a plánování efektivních tras, které berou v potaz denní počet cestujících ve špičce - tyto a další rozmanité úkoly budete mít zcela k dispozici.

Dáváte přednost tomu, když můžete vstát od stolu a vzít volant svých autobusů do vlastních rukou? Žádný problém! Automatické funkce hry Bus Simulator 21 se mohou postarat o manažerské povinnosti za vás a ryzí řidiči autobusů si prostě budou moct užít čas strávený jízdou.

Revidovaná umělá inteligence provozu a chodců a dynamický cyklus dne a noci, úzce spjatý se systémem špičky, a také různé povětrnostní podmínky navíc zajistí podmanivější zážitek se řízením autobusu.

Hrajte v režimu pro jednoho hráče nebo v synchronizovaném režimu pro více hráčů, převážejte bezpečně a rychle cestující do cíle a získejte odměny za včasnou a bezpečnou jízdu na konci výplatního dne.

Volně dostupné funkce pro usnadnění, jako třeba rychlý skok na požadované zastávky na mapě (rychlé cestování), přetáčení času vpřed a převzetí kontroly nad trasami počítačových busů - to vše doplňuje virtuální zážitek řidiče autobusu a zaručuje ještě více zábavy za volantem!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments