If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age

Dobrodružné RPG.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Square Enix Ltd. s potěšením oznamuje, že tento týden vstupuje do prodeje dobrodružná RPG hra z legendární série Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age (Alza.cz), a to pro konzoli PlayStation 4 v limitované edici Edition of Light.

Jedná se prý o dlouho očekávanou hru z rukou stvořitele celé série Yuji Horii, designéra postav Akira Toriyama a hudebního skladatele Koichi Sugiyama.

Hra vypráví příběh o dobrodružství hrdiny, který musí vyřešit záhadu svého osudu za podpory okouzlujících společníků, zavede hráče na nezapomenutelnou cestu napříč kontinenty a světovými oceány. Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age přivádí k životu masivní, nádherný a neuvěřitelně detailní svět, a nabídne zábavné tahové souboje a působivý příběh, který potěší jak veterány série, tak úplné nováčky.

Těšit se můžete na stovky vedlejších úkolů a miniher, takže hra nabídne nejen stovky hodin hratelnosti, ale i několik herních vylepšení a aktualizací, jako je: anglický dabing, Draconian Quest (mód s vysokou obtížností nabízející dodatečné výzvy pro zkušené hráče), přepracované menu a uživatelské rozhraní (grafická vylepšení a intuitivnější orientace a ovládání), Camera Mode (mód umožňující hráčům vychutnat si detailnější pohled během hraní) atd.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments