If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází česká strategie inspirovaná Caesar či Pharaoh

Nebuchadnezzar i ve startovním traileru + první patch.

Josef Hájíček z domácího studia Nepos Games nás informoval, že právě vypustili svou budovatelskou strategii, která se inspirovala klasikami jako Caesar či Pharaoh.

Doprovodili to také novým startovním trailerem k Nebuchadnezzar, který na Steamu stojí 20 eur. Naši recenzi připravujeme.

Hra obsahuje hlavní kampaň s 16 historickými misemi, které pokrývají původní osídlování dané oblasti až po dobytí Babylonu Peršany v 6. století př.n.l. Každá mise pokrývá důležitou etapu historie Mezopotámie a k jejímu splnění hráč musí splnit rozličné úkoly včetně budování historických monumentů významných pro danou oblast a období.

A soudě dle navazujícího příspěvku tvůrců na Steamu to byl start úspěšný:

"Vážení vládci Mezopotámie, máme za sebou nejvíce vzrušující týden naší herní kariéry. Vaše reakce a zapálení pro hru nás dostalo, tudíž i náš malý vývojářský tým naplnila pýcha a motivace. Děkujeme všem za podporu, hlášení o chybách a zpětnou vazbu, nejlépe na Discordu či sociálních sítích. Uvědomujeme si, že je potřeba některé věci napravit či doplnit, může to zabrat čas, ale buďte si jisti, že na tom pracujeme a bude to součástí patchů v blízké budoucnosti".

V prvním updatu do hry přibude několik sandboxových scénářů, kde budou odemčené veškeré budovy, takže prý nic nebude bránit ve vašem budovatelském rozletu.

Comments