If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází česká strategie inspirovaná Caesar či Pharaoh

Nebuchadnezzar i ve startovním traileru + první patch.

Josef Hájíček z domácího studia Nepos Games nás informoval, že právě vypustili svou budovatelskou strategii, která se inspirovala klasikami jako Caesar či Pharaoh.

Doprovodili to také novým startovním trailerem k Nebuchadnezzar, který na Steamu stojí 20 eur. Naši recenzi připravujeme.

Hra obsahuje hlavní kampaň s 16 historickými misemi, které pokrývají původní osídlování dané oblasti až po dobytí Babylonu Peršany v 6. století př.n.l. Každá mise pokrývá důležitou etapu historie Mezopotámie a k jejímu splnění hráč musí splnit rozličné úkoly včetně budování historických monumentů významných pro danou oblast a období.

A soudě dle navazujícího příspěvku tvůrců na Steamu to byl start úspěšný:

"Vážení vládci Mezopotámie, máme za sebou nejvíce vzrušující týden naší herní kariéry. Vaše reakce a zapálení pro hru nás dostalo, tudíž i náš malý vývojářský tým naplnila pýcha a motivace. Děkujeme všem za podporu, hlášení o chybách a zpětnou vazbu, nejlépe na Discordu či sociálních sítích. Uvědomujeme si, že je potřeba některé věci napravit či doplnit, může to zabrat čas, ale buďte si jisti, že na tom pracujeme a bude to součástí patchů v blízké budoucnosti".

V prvním updatu do hry přibude několik sandboxových scénářů, kde budou odemčené veškeré budovy, takže prý nic nebude bránit ve vašem budovatelském rozletu.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments