If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází česká survival simulace Novus Inceptio na Early Access

+ trailer, cena, detaliy.

Spolupracovník Eurogameru a grafik Martin Mastný zažívá mimořádně náročný den, vychází totiž na Steamu jeho dlouho připravovaný, převážně one-man show projekt Novus Inceptio, který úspěšně prošel schvalováním od komunity na Greenlight.

Že se jedná o simulaci přežití v otevřeném venkovním světě s procedurálně generovaným prostředím na Unity 5 enginu, asi víte z rozhovoru nebo technického offline dema.

Early Access verze, která se zpřístupní dnes v 16 hodin, zatím běží pouze v singleplayeru, slibovaný mulťák do hry přibude během příštích let. Cena je nastavena na 30 dolarů (první týden 20 procent sleva). Nový trailer:

"Mějte prosím na paměti, že se jedná o předčasný přístup, který nahrazuje Kickstarter a má převážně sloužit pro podporu vývoje, testování a ladění. Snažíme se lidem nic nenalhávat a proto důrazně všude upozorňujeme na zásadní bugy, náročnost na PC sestavu a hodně nedokončený projekt. Je to přeci jen pořád indie alfa a Early Access - za tento postoj jsme si ale vysloužili pochvalu a i menší odměnu přímo od Valve," prozradil autor hry.

Ta navzdory minimální propagaci už stihla vyvolat značný zájem u zahraničních novinářů i YouTuberů, kteří o víkendu měli předčasný přístup k hratelné verzi a pořídili první videa, takže šíření povědomí o Novus Inceptio probíhá spíš samo virální cestou - více na oficiálním Facebooku.

Tagged With

Comments