If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází hororová střílečka Inner Chains v češtině

Do biomechanického světa.

Domácí distributor Comgad dal na vědomí, že uvedl na trh novou hru, kterou lokalizoval do češtiny. Stojí doporučenou maloobchodní cenu 649 Kč či 24 eur. Domácí balení je navíc obohaceno o artbook s těmi nejlepšími konceptovými kresbami od Tomasze Strzałkowského.

Jedná se o hororovou střílečku Inner Chains zasazenou do temného, surrealistického a smrtelně nebezpečného biomechanického světa, který jste prý ještě neviděli. Ve světě této hry totiž neurčujete pravidla vy. Pokud chcete přežít, nezbývá vám nic jiného než pokusit se odhalit jeho tajemství.

Jste tu v roli vetřelce a nehostinná fauna a flóra vám to bude připomínat na každém kroku. Budete muset mít oči i vzadu a neustále se soustředit, abyste v tomto temném a zvráceném vesmíru dokázali nastolit změnu. Každá vaše chyba může být tou poslední.

Jakožto jeden z obyvatelů tohoto světa máte hlavu plnou učení vládnoucí kasty. Máte jediný cíl: dostat se na mýtické místo jménem Poslední naděje a odejít z této nemocné, zdegenerované a umírající planety jednou provždy. Vydáváte se na cestu plni fanatického zápalu, ale brzy vyjde najevo, že v tomto podivném světě není nic takové, jak se zdá.

Abyste zjistili, jakou máte v tomto světě roli, budete muset bojovat o přežití, čelit nepřátelské fauně i flóře, překonávat vlastní slabiny, ostražitě sledovat své okolí a odhalovat tajemství herního světa. Vaše přežití závisí čistě na vaší pozornosti, logickém úsudku, rychlých reflexech, přesnosti i schopnosti využívat prostředí ku svému prospěchu.

Zapomenuté rozvaliny a jeskyně v horách, nebezpečný les, kde se vás chystá přepadnout flóra i fauna, a řada náboženských míst a velkolepých chrámů, které si přizpůsobila vládnoucí kasta, jejíž existence a cíle jsou opředené spoustou temných tajemství - na všechna tato místa se v rozsáhlém surrealistickém světě hry Inner Chains podíváte a dozvíte se víc o jejich jedinečné historii. Díky tomu se vyzbrojíte znalostmi, které vám pomůžou ve finálním boji proti nepříteli.

Tagged With

Comments