If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází letadla 303 Squadron: Battle of Britain

Dle historických událostí.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností PlayWay s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje válečná akční hra 303 Squadron: Battle of Britain pro PC, díky které si hráči mohou vychutnat věrohodný zážitek ze druhé světové války v roli pilota letky 303 Squadron.

Zachycuje život hrdinů druhé světové války z unikátní perspektivy. Bojujte po boku pilotů z letky 303 Squadron v realistických historických bitvách a opravujte své stroje z pohledu první osoby v módu Mechanic. Otevřený svět základny RAF Northolt Base vám umožní zažít každodenní zápas o život ve válce a plnit bezpočet vedlejších misí.

Hratelnost 303 Squadron: Battle of Britain je zcela založena na historických událostech. Všechny postavy, mise, dokonce dostupná letadla a jejich konstrukce jsou ve hře vykresleny precizně a realisticky tak, aby hraní přineslo co možná nejvíce vzrušující, unikátní a nenapodobitelný zážitek. A co je nejdůležitější - 303 Squadron: Battle of Britain není jen hrou, ale také poctou všem válečným hrdinům, včetně letky 303.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments