If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Royal edice hry Total War: Three Kingdoms

Včetně DLC.

Cenega Czech, oficiální partner společnosti SEGA Europe, jejíž tituly distribuuje v České republice a na Slovensku, s potěšením oznamuje dnešní vydání Total War: Three Kingdoms Royal Edition v krabicové podobě pro PC.

Vedle základní plné hry v sobě zahrnuje i první stahovatelný obsah s názvem Eight Princes. Cena je stanovena na sympatických 799 Kč.

"Zažijte první výpravu této epické série do oněch dob hrdinů a legend v oceňované strategii, která vykresluje epické boje ve starověké Číně. Tento titul kombinuje tahové budování impéria, správu státu a dobývání - to vše v reálném čase," připomíná tisková zpráva.

Tato krásná, ale rozdělěná země potřebuje nového císaře. Spojte Čínu pod svou nadvládu, vytvořte další velkou dynastii a budujte dědictví, které vydrží po staletí. Vyberte si jednoho z 11 legendárních válečníků a ovládněte celé království. Naverbujte hrdiny, kteří vám pomohou porazit nepřátele. Vytvořte silná spojenectví a získejte respekt nepřátel. Nebo můžete jít politickou cestou plnou intrik. Je jen na vás jak si svět vašeho hrdinu zapamatuje ale jedno je jisté, čeká vás velké dobývání.

Prozkoumejte tři čínská království, jejíž krásy vám vyrazí dech. Probojujte se bujnou subtropickou vegetací, vyprahlou pouští a zasněženými horami. Žasněte nad legendárními místy jako je Velká čínská zeď a řeka Jang-c. Prozkoumejte starověkou Čínu a stanovte pořádek v zemi zmítané válkou.

Comments