If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Sonic Mania Plus s nižší cenou

+ lokalizovaná vizualizace bonusů.

Cenega Czech ve spolupráci se společností SEGA s potěšením oznamuje, od včerejšího dne (17. července) je i u nás v prodeji hra Sonic Mania Plus (Alza.cz), a to pro herní konzole Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One (na PC jen digitálně).

Hra Sonic Mania Plus nabízí za přívětivě nízkou cenu (699 Kč u krabicových konzolovek) bonusový obsah, jako je 32 stránkový artbook a náhradní přebal hry. Jejich česká vizualizace:

Zde nová reklama:

"Sonic Mania Plus představuje definitivní a vylepšené vydání hry Sonic Mania, která byla původně vydána v roce 2017 jen v rámci digitální distribuce a která je považována za jednu z nejlepších her roku 2017. Sonic Mania Plus staví na úspěchu původní hry, přináší nostalgickou pixelovou grafiku a svěží hratelnost a nabídne hráčům po celém světě klasický herní zážitek," praví popisek.

"Pusťte se do ultimátní oslavy minulosti ve hře Sonic Mania Plus, novém Sonic dobrodružství ve 2D, které běží v 60 snímcích za sekundu a nabídne úžasnou HD grafiku v retro stylu. Díky několika hratelným postavám získáte možnost se pohybovat explozivně rychle jako Sonic, vznášet se jako Tails nebo probíjet se překážkami díky neuvěřitelné síle jako Knuckles. Přiveďte k životu starého dobrého Sonica, zatímco se setkáte se zajímavými novými protivníky a postavíte se zlovolné armádě robotů Doktora Egmanna. Postavte se ostatním hráčům v kompetitivním módu či staňte po boku svých přátel díky kooperativnímu módu."

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments