If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Splinter Cell: Blacklist a The Bureau: XCOM Declassified

Co k nim říkají jejich vydavatelé?

Poznáte, která hra je na obrázku výše? Pravda, jsou si vzájemně podobné, ale správně identifikovat byste ji měli, protože ode dneška ji už najdete na pultech domácích obchodů. Na Xzone navíc s několika dárky, např. USB flashka (viz fotky okolo).

Dvě taktické akce, které míří na podobnou skupinu hráčů a přesto jsou každá úplně jiná, špionážně-futuristický Splinter Cell Blacklist a týmově-historický The Bureau: XCOM Declassified z 60. let minulého století, dnes vyšly. Ta první jmenovaná navíc nezvykle v češtině na PC, PS3, X360 (jen na Wii U je v angličině) díky ConQuestu a Playmanovi.

Jako smrtící operativec Sam Fisher dostanete nový příkaz dopadnout strůjce Blacklistu, plánu eskalujících teroristických útoků na oblasti amerického zájmu, popisuje tisková zpráva vydavatele Splinter Cell: Blacklist (recenze) a my ji předáváme slovo:

The Bureau: XCOM Declassified, který naše úterní recenze hodnotila jako milé překvapení léta, které ale nemusí úplně sednout každému, vypustila Cenega. Nazývá hru odvážným mixem strategie a akce, jehož výsledkem je náročná, nadmíru propracovaná a originální taktická střílečka, která si dle magazínu Game Informer "jméno XCOM plně zaslouží". Než se k ní brzy vrátíme ve fotoseriálu, opět citujeme oficiální tiskovku:

Startovní trailer
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments