If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází Summerset do The Elder Scrolls Online

+ sběratelka.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Bethesda Softworks s potěšením oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje další kapitola ságy The Elder Scrolls Online s názvem Summerset. Vychází pro PC, PlayStation 4 a Xbox One jak ve standardní krabicové edici od 849 Kč (Alza.cz), tak ve sběratelském provedení od 2499 Kč.

Collector´s Edition, která navíc nabízí základní hru The Elder Scrolls Online, exkluzivní digitální obsah (mount, outfit, atrefakt, mazlíček), 25 cm sošku deadrického prince jménem Mephala, tištěný deník špióna Razum-dar, mapu Summersetu, steelbook, předobjednávkový bonus a mount Nightmare Senche.

"Nadešel čas na nové dobrodružství ve světě The Elder Scrolls Online! Hráči mají nyní možnost pustit se do prozkoumávání nové zóny - neuvěřitelného ostrova Summerset Isle, který je fanouškům série TES známý z legendární hry The Elder Scrolls: Arena z roku 1994," praví tiskovka.

Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu šperků a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy The Elder Scrolls Online. Kapitola Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne neuvěřitelné dobrodružství jak ESO veteránům, tak úplným nováčkům.

Pokračujte v epickém příběhu, který započal v roce 2015 s herním dodatkem Orsinium DLC a čelte deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalně proslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celého Tamrielu. Temné stíny povstávají a šíří se zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments