If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vychází TT Isle of Man - Ride On The Edge 2

+ startovní trailer.

Ve hře TT Isle of Man - Ride on the Edge 2 budete jezdit po trati Snaefell Mountain, kde se o titul Isle of Man Tourist Trophy soutěží už více než sto let. Trať Isle of Man TT se od klasického okruhu velmi liší. Trasa je plná nedokonalostí a obsahuje rychlé zatáčky, těsná zúžení a dlouhé rovinky, kde mohou řidiči překročit rychlost 300 km/h! TT Isle of Man - Ride on the Edge 2 věrně reprodukuje náročnou trasu tohoto legendárního závodu, ve kterém je klíčem k vítězství naprostá bezchybnost.

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2 posouvá realismus do nových výšin, včetně vylepšené fyziky motorek, opotřebení různých částí a zahrnutí oficiálních motorek a závodníků TT. Studio KT Racing úzce spolupracovalo se dvěma profesionálními závodníky, aby dokázalo naplnit vysoké očekávání hráčů. Těmito profesionály byli Julien Toniutti, nejrychlejší francouzský závodník v TT, a Davey Todd, který je na druhé příčce celosvětového žebříčku ve hře a druhý nejrychlejší nováček všech dob ve skutečném závodě.

Startovní trailer níže - titul je už v prodeji v krabicové verzi pro PS4, Xbox One a PC (pro Switch později letos).

Hra vám nabízí ještě delší zábavu díky průzkumu nové oblasti, která je skutečným motorkářským rájem; je to ideální místo, kde si můžete upravit motorku a pokusit se o různé výzvy, jako jsou pronásledování a závod s časem. Nová verze režimu kariéry nabízí hráčům možnost vypracovat se z amatérského závodníka na vítěze Senior TT! Vyberte si týmy, se kterými chcete závodit během sezóny, upravujte si motorky, plánujte si kalendář a spravujte svou kariéru, abyste vyhráli tu nejvyšší cenu.

TT Isle of Man - Ride on the Edge 2 je ten nejpodrobnější motocyklistický simulátor svého žánru, a to díky těmto vlastnostem:

Realistická fyzika motorek a náročná hratelnost

Všech 60 km tratě Isle of Man Tourist Trophy v pečlivém a věrném provedení

17 dodatečných okruhů, na kterých si můžete zlepšit jízdní dovednosti

Otevřený svět pro testování reflexů a úpravy motorek

Propracovaný režim kariéry, který nabízí šanci vypracovat se z amatérského závodníka na vítěze Senior TT

27 závodníků a 13 oficiálních motorek TT, včetně 5 legendárních strojů

Jedinečná kamufláž helmy pro zvýšenou imerzi

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments