If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydání Starcraft 2: Heart of the Swarm 12. března

Později to oficiálně potvrdil i Blizzard.

Vlastní zpráva - Samostatně spustitelné rozšíření StarCraft 2: Heart of the Swarm by mělo vyjít přesně 12. března příštího roku. To je blesková zpráva, se kterou přišli kolegové ze španělského Eurogameru.

Datum se totiž předčasně objevilo přímo na Battle.net, pokud jste přihlášeni na svůj účet. Konkrétně v sekci pro nákup digitálních verzí her, jak dokládá náš přiložený obrázek.

Hra by měla stát o něco sníženou cenu 40 eur a být nabízena rovněž v balení společně se StarCraft 2: Wings of Liberty za zvýhodněných 60 eur.

Má se za to, že Blizzard termín této sci-fi real-time strategie pro PC oficiálně oznámí v nejbližších hodinách na akci v Jižní Koreji. Dosud pouze uváděl neurčitě první polovinu roku.

Update - Battle.net také dnes odhalil obsah digitální deluxe edice Heart of the Swarm (tři tématické portréty na Battle.net, StarCraft II Zerg Ultralisk skin, World of Warcraft Baneling Battle Pet a Diablo III “Blade Wings” předmět, křídla ve stylu Queen of Blades pro hrdiny Diablo III). Mezi lokalizacemi hry bude polština, ruština nebo korejština, ale čeština chybí.

Update 2 - Blizzard později odpoledne datum 12.3.2013 potvrdil, společně se slibem fungování hry pod Windows XP, Vista, 7 a 8. Také odhalil krabicovou sběratelskou edici za 70 eur.

Comments