If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydání Zaklínače 3 je na poslední chvíli posunuto o 3 měsíce

CD Projekt RED potřebuje více času na dokončení ambiciózní hry.

CD Projekt RED vydal otevřený dopis, ve kterém píší, že jsou nuceni odložit vydání svého Zaklínače 3 o dlouhých 12 týdnů později, což znamenají tři měsíce. Nové datum vydání hry je 19. května 2015.

"Jak se blížíme ke konci vývoje, vidíme spoustu detailů, které je třeba opravit," píší v otevřeném dopise. "Když vydáváme nejdůležitější hru v historii našeho studia, musíme se absolutně ujistit, že jsme udělali vše co jsme mohli, abychom limitovali bugy do takové míry, abyste si hru mohli užívat."

"S tímto poznatkem jsme se tedy podívali na seznam věcí, které musíme udělat. I když všichni pracují na plné obrátky, došli jsme k závěru, že potřebujeme dalších 12 týdnů, takže posouváme datum vydání na 19. května 2015."

"Omlouváme se, protože datum vydání jsme nastavili moc narychlo. Je to tvrdá lekce, která nás poučila do budoucna. Chceme udělat Wild Hunt jednou z nejlepších RPG, kterou kdy budete hrát. A tvrdě pracujeme na to, abychom toho docílili. Omlouváme se tedy a žádáme vás, absyte nám důvěřovali."

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments