If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatelský katalog říjen 2022 od distributora Playman

Bude to našlápnutý měsíc - posuďte zde sami.

"Říjen již ťuká na dveře a přes nekonečná nová ohlášení a odklady je na čase představit náš vydavatelský plán pro nadcházející podzimní měsíc, uvedl domácí distributor Playman / Comgad ve své tiskové zprávě:

Říjen nám otevře hra pro celou rodinu: Lets Sing ABBA již 4.10 s kooperativním režimem až pro osm hráčů! Nebojte se však, nemusíte hned kupovat osm mikrofonů, jelikož vám jako mikrofon poslouží stejně dobře váš mobilní telefon se speciální aplikací! Neváhejte již tedy a uspořádejte doma párty, na kterou by byla 70. léta pyšná.

Zlatým šperkem října je stoprocentně akční adventura ze středověké Francie Plague Tale Requiem. Jedná se o pokračování příběhu Amicie a Huga a jejich pátrání po léku na rodinou kletbu, která postihla právě malého Huga. V patách se jim samozřejmě valí hordy krys a mocichtiví protivníci a nikdy nevíte, co z toho je v danou chvíli horší. Toto atmosférické dobrodružství vám Focus Entertainment přináší s českými titulky, což prosím vždy sdílejte dál, protože i vaše pokrytí pomáhá vydavatelům udělat to správné rozhodnutí.

Pro fanoušky strategií je však tento měsíc štědrý. Victoria 3 vycházející 25. října vám otevře svět devatenáctého století blíže než kdokoliv předtím. Století páry, objevů a impérií vám leží před rukama a vám už jen stačí se naučit detailní mechaniky typické pro hry od Paradox Interactive.

V dávných dějinách ještě chvíli zůstaneme, protože ke konci měsíce vychází raným středověkem inspirovaný Mount and Blade 2: Bannerlord a to nejen na PC, ale i Playstation a Xbox! Vydejte se jako chudý dobrodruh do kulturami bohaté Calradie v jejím snad nejrozvrácenějším období a staňte se, čím budete chtít. Bandita, šlechtic, obchodník, žoldák či král. Rozvraťte říši nebo ji zachraňte z rukou uzurpátorů. Založte ten největší a nejmocnější rod v Calradii. Váš osud je ve vašich rukou.

Máte spíše rádi hodně akce? Historie pro vás není tak zajímavá a pořádnej kvér a malej tým profesionálních vojáků kryjících vám záda je vše, co potřebujete k spokojenosti a klidné domácnosti? Tak to pro vás máme to pravé. Absolutním vrcholem měsíce je vycházející střílečka definující žánr již přes dvacet let: Call of Duty Modern Warfare II. Všichni hrdinové jsou zpátky ve větším, lepším a realističtějším převyprávění toho nejúspěšnějšího dílu celé série. Kapitán Price, John „Soap“ MacTavish, Simon „Ghost“ Riley a další legendární specialisti z Task Force 141 se zamotají do nevídaného světového konfliktu se zcela novým systémem umělé inteligence, manipulací se zbraněmi a grafické inovaci, která posune sérii do nových výšin.

To vše je ale pouze půlka toho, co vydáváme v nadcházejícím měsíci. Prohlédněte si náš vydavatelský katalog pro tento měsíc a najděte si hru pro sebe.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

A Plague Tale: Requiem

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments