If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vydavatelský plán Comgadu od Segy na tento rok

Aliens, opožděný Sonic All-Stars na PC a Rome 2.

Domácí distributor Comgad potvrdil, že v letošním roce v ČR/SK vypustí trojlístek her od Segy a jak to bude s jejich lokalizací, čímž vlastně navázal na naše předvánoční informace. Stejně jako v minulosti vlastní práva pouze na PC verze hry, zatímco ty konzolové uvede ConQuest.

Nejprve to budou v půlce února Aliens: Colonial Marines v původním anglickém znění s českým manuálem za doporučenou maloobchodní cenu 1199 Kč. Specialitou je zde limitovaná edice za cenu té běžné, která přinese čtyři postavy z filmu (Hicks, Hudson, Apone, Drake), plamenomet Ripleyové (pulzní puška + plamenomet) a DLC s upilovanou dvouhlavňovou brokovnicí a možnost odemknout si více zbraňových vylepšení v dřívější fázi hry. Oficiální popisek:

Příběhový trailer z Vánoc

Na konec února Comgad slíbil opožděný port listopadových závodů Sonic and All-Stars Racing Transformed, opět jen v anglické verzi a za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč. Více o nich v pochvalné recenzi konzolovky od Marka Beniače nebo níže:

Startovní trailer ze Sonica

A konečně někdy v druhé polovině roku (zatím blíže nespecifikováno) se objeví největší trhák Segy a to Total War: Rome 2, který nakonec přeci jen bude v češtině a stát maloobchodní doporučenou cenu 1199 Kč.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments