If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyhlášení soutěže o vstupenky do alfy Arma 3

Těchto třicet výherců už je má ve své poště.

Včera rozjetá soutěž o vstupenky do Arma 3 Alpha Lite skončila dnešní 15. hodinou odpolední poté, co jsme ji dnes ráno rozšířili o trojnásobek klíčů díky vstřícnosti Bohemia Interactive.

Namísto původních 10 vítězů tak redaktoři Eurogameru Michal Jonáš a Michal Bayerl vybrali celkem 30 výherců z početných řad účastníků, kteří v diskusním fóru měli napsat své nejpádnější argumenty, proč se na Arma 3 těší a proč by právě oni měli být vybráni do jejího uzavřeného testování.

Michal Jonáš vybral vtipné příspěvky od těchto soutěžících: lester555, lordmike, stepfa, Lukas.Pavka, semtam, Ctiradzezdisral, Ganimoth, Failos, meshugeah, Renovatio13, dolik13, Rizyk, slicker, TDUManiak, 6eici6e

Michal Bayerl zase zvolil tyto čtenáře za jejich uvedené důvody: Pharaonsk, S3R, Alphastorming, LukeFly, Simon5, StupidDog, Auditore123, Unmar, CommJamesCZ, pitrs, Svestka, Sevnator, gostly, Ravenhorst, L3op4rd

Všem výhercům v soutěži gratulujeme a obratem jsme jim zaslali přes interní poštu přímo zde na webu (schránka v pravém horním rohu stránek) jejich unikátní kód opravňující je k přístupu do Arma 3 Alpha Lite, který zadejte na Steamu v sekci "Redeem code". Mohou začít stahovat a hrát prakticky ihned, protože Alpha Lite běží od včerejška.

Pokud jste nebyli vybráni, nezapomeňte, že do Arma 3 Alpha Lite se můžete zapojit i prostřednictvím pozvánek od někoho z přátel, kdo si hru koupil na Steamu nebo z obchodu BIStore.com.

Přejeme všem příjemné testování a na shledanou příště u nějaké další soutěže Eurogameru.

Tagged With

Comments