If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Výjimečné slevy na Direct2Drive

Spousta her nabízených za pět babek.

Direct2Drive, speciální kanál specializující se na digitální distribuci her, oslavuje páté výročí svého vzniku. A to skutečně ve velkém stylu, neboť po dobu pěti týdnů bude každý nový týden nabízet nové hry ke stažení za sníženou cenu 5 USD, resp. 5 GBP.

V prvním, právě probíhajícím týdnu, jsou na pořadu dne strategie, ve druhém přijdou ke slovu akční hry, ve třetím RPG a MMO, ve čtvrtém zase Indie hry a nakonec jsou nachystané válečné tituly. Takže až do pondělí příštího týdne si na britském D2D můžete aktuálně zakoupit např. Civilization 4 nebo Empire Earth III - za oněch dříve avizovaných 5 GBP.

Zajímavostí budiž info, že nabídka se liší dle regionu. Takže v USA mají počáteční výběr výrazně bohatší i díky některým dřívějším hitovkám od Ubisoftu jako Splinter Cell: Chaos Theory, Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 či Call of Juarez. Nelze dále nevidět, že i mezi strategiemi lze najít více her, za všechny jmenujme aspoň Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition The Settlers: Heritage of Kings.

UPDATE: Bohužel jsou ze stávající nabídky strategií pro náš region dostupné pouze hry X-Com Complete Bundle, Empire Earth II a Empire Earth II: The Art of Supremacy.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles