If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Výprodej jarních her od Cenegy

Za 299 Kč Men of War nebo Secret Files 2.

Letošní rok se zapíše do historie jako rok výprodejů. Nejde ani tak o vyhovění kupní síle zákazníků pod vlivem krize, jako spíš o složitější hospodářskou situaci většiny domácích distributorů. Ti v roce 2009 zlevňují hry mnohem dříve po vydání, než tomu bylo v minulosti. Často jde o vysoké propady z původní cenové hladiny s cílem zbavit se co nejvíce naskladněných her, navzdory minimálnímu zisku.

Nejnovější výprodej zahajuje tento pátek Cenega Czech a zahrnula do něj PC hry převážně z letošní zimy až jara. Za nejvýhodnější při sledování poměru cena/výkon se nám jeví trio strategií původem z Ruska, z nichž každá odteď stojí pouze 299 Kč - WWII RTS Men of War v češtině a fantasy tahovky Kings Bounty v češtině či Elven Legacy s českým manuálem.

Milovníky first-person stříleček nepochybně zaujme snížení ceny Cryostasis a Necrovision na 299 Kč, nebo Shellshock 2 na pouhých 149 Kč. Tahle brutální akce z Vietnamu sice sklízela samé negativní recenze, ale za stovku a něco to není špatná koupě. Pokles o rovnou tisícovku dolů prodělala také docela nová PC konverze japonského RPG The Last Remnant, za kterou rovněž dáte pouze 149 Kč.

Z těch lépe hodnocených her tu je za 499 Kč tohle: Civilization Colonization, Fallout 3, Sacred 2, Tomb Raider Underworld nebo poslední Transformers, které vyšly teprve začátkem tohoto léta. U Assassins Creed jedničky si můžete vybrat mezi anglickou verzí za 299 Kč nebo českou verzí za 499 Kč, která by vzhledem k brzkému příchodu druhého dílu snesla větší slevu, ale distributor tímto sleduje své zájmy s budoucím přeřazením CZ verze do re-edice.

Krok vedle neuděláte ani s relativně novou adventurou Secret Files 2 za 299 Kč, prvním dílem arkády Lego Indiana Jones za 299 Kč, Tomb Raider Anniversary CZ za 149 Kč nebo slušnou bullet-time akcí s krytím, Wanted Weapons of Fate za 299 Kč. Kompletní seznam her ve výprodeji zde.

Tagged With

Comments