If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Webová hra slibuje, že vás naučí hrát FPS

Máte problémy v multiplayeru?

Pokud patříte k hráčům, kteří v multiplayerových střílečkách nevydrží naživu ani minutu, zbystřete. Na svět se totiž vylouplo něco, co si říká FPS Trainer a slibuje přesně to, co má v názvu – hra by vás měla naučit hrát střílečky a to zcela zdarma a v okně webového prohlížeče.

Samotný trénink spočívá především v tom, že vám při hraní robotický ženský hlas neustále říká věci typu: „Objevil se bonus pro zvýšení zdraví, vezmi ho dřív, než tvůj oponent." Pokud bonus budete chvíli ignorovat, hlas se ozve znovu: „Bonus pro zvýšení zdraví tam pořád je, vezmi ho dřív, než tvůj oponent." Ke všem různým bonusům (štíty, zvýšení účinnosti zbraní) vedou ještě od vaší pozice barevně odlišené čáry, takže vždy víte, kudy se pro daný bonus vydat. Nad každým již sebraným bonusem se navíc odpočítává čas do jeho znovuobjevení.

Hra se v současné chvíli nachází v alfa verzi, která si dává za úkol dostat začátečníky na střední úroveň. V budoucích verzích se chtějí vývojáři zaměřit také na pokrok ze střední úrovně na pokročilou a případně i profesionální. Za hraní se neplatí žádné poplatky a hra není podporována ani žádnou reklamou, jako je tomu například u Quake Live.

Není nic jednoduššího, než si FPS Trainer vyzkoušet. Stačí jít na stránky fpstrainer.com a zaregistrovat se tam. Registraci a přihlášení můžete provést jedním kliknutím přes Facebook, hra si vyžádá různá práva přístupu k vašemu účtu (tak jako většina aplikací) a napíše na váš Facebook že právě hrajete FPS Trainer. Po přihlášení už zbývá jen stáhnout maličký plug-in Unity Web Player a můžete začít hrát.

Tagged With

Comments