If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzkoušejte si Iceborne do Monster Hunter World

Zdarma v rámci betatestu.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že již tento týden budou mít hráči možnost si zdarma vyzkoušet připravovaný dodatek Iceborne do úspěšného RPG Monster Hunter: World, a to v rámci bezplatného beta testu, který bude probíhat na konzoli PlayStation 4 bez nutnosti vlastnictví původní hry.

Beta test bude nejprve k dispozici exkluzivně pro majitele předplatného PlayStation Plus, a to od pátku 21. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí, 24. 6. 2019, 12:00 hod. Následně proběhne další beta test pro všechny uživatele konzole PlayStation 4, a to od pátku 28. 6. 2019, 12:00 hod do pondělí 1. 7. 2019, 12:00 hod.

V rámci beta testu budou mít hráči na výběr ze 3 úkolů, z nichž každý nabídne jinou míru obtížnosti a uspokojí tak jak nováčky, tak veterány herní série Monster Hunter. Hráči budou mít možnost v rámci těchto úkolů vyzkoušet všech 14 typů zbraní s novými prvky.

V případě, že hráči úspěšně dokončí všechny úkoly na první pokus, získají jako bonus 3 balíčky obsahující užitečné herní předměty, které budou zpřístupněny po zakoupení plné hry Monster Hunter World: Iceborne Master Edition po jejím vydání začátkem září letošního roku.

Tagged With

Comments