If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzkoušení Star Wars Battlefront pro kohokoli

EA si věří, bude beta.

Jestliže EA říkají, že v Star Wars Battlefront není jediný herní systém převzatý z Battlefieldu, což z nich prý dělá unikátní herní zážitek, bude možné si to nezávisle a bezplatně ověřit ještě dlouho před vydáním.

Dnes večer totiž překvapili ohlášením, že začátkem října proběhne veřejný betatest na všech platformách (PC, PS4, X1). Pro vstup dokonce nebude potřeba mít předobjednávku, jak bývá u jiných her zvykem, patrně to proběhne stylem, že bude hra přístupná všem, jako v minulosti u starších Battlefieldů, kterým to pak velmi pomohlo v popularitě.

I to signalizuje, že si výrobce velmi věří. Že asi stále potřebuje napravit poškozenou reputaci studia DICE po Battlefield 4, aby hráči neměli pochyby o funkčnosti hry. A také to napovídá, že SW Battlefront bude měsíc před listopadovým vydáním (Alza.cz) v takovém pokročilém stavu, aby mohl být předhozen nevděčné internetové populaci, která na něm nenechá niť suchou. Ale když tato zkouška ohněm klapne, stane se ze hry před Vánocemi ještě větší hit.

Beta, oficiálně nazvaná za "technický test", ale v reálu spíš působící jako převlečené časově omezené demo, bude obsahovat MP bitvu Walker Assault na planetě Hoth. Vyzkoušíte si hru za obě strany konfliktu i za slavné postavy ze světa Hvězdných válek (Darth Vader a Luke Skywalker).

Součástí bety bude dokonce jedna Survival mise na planetě Tatooine, kde se společně s přítelem z řad rebelů musíte prostřílet vlnami nepřátel. EA dovolí ochutnat ještě zbrusu nový režim Drop Zone, o němž se dozvíme detaily až později. Postup z bety se jinak do plné verze nepřenese a před jejím spuštěním musíte odsouhlasit podmínky užívání, že jde o nehotový software se známými chybami, a mít internetové připojení i účet na Originu.

Comments