If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzkoušejte si demo God of War III

A ochutnejte další pozitivní recenze.

Dnešního dne se na PSN, resp. PlayStation Store, objevilo pro širokou veřejnost ke stažení demo očekávané PS3 akce God of War III. Tuhle hru na vlastní gamepad si tak nyní mohou vyzkoušet úplně všichni. Předtím bylo dostupné demo jen pro různé promo akce typu předobjednávky nebo pro předplatitele časopisu. Trochu zamrzí, že pořád jde o identické hraní (level), jaké už bylo představeno minulý rok na E3 - naše tehdejší dojmy.

Také je dobré předeslat, že jde o pořádného "macka", demo God of War III je totiž cca 2,7GB velké. Pod článkem se následně můžete pochlubit se svými dojmy. Schválně, jestli budou stejně pozitivní, jako např. aktuální recenze francouzského Oficiálního PlayStation Magazínu, kde hra dostala absolutní známku 20/20. Vše vypovídající verdikt je následující: "S tímhle mistrovským dílem Kratos vstupuje do panteonu nesmrtelných hrdinů. Hru prostě musíte mít!"

Další aktuální hodnocení z prestižního francouzského webu Consoles+ udělilo 19/20 a mj. tu bylo zmíněno, že hra má délku přibližně 12 hodin. Na závěr snad ještě poznámku, že již 19. března dorazí na evropský trh. Už stříháte metr?

Recenze God of War III si budete moci přečíst 8. března, do kdy platí celosvětové embargo.

Tagged With

Comments