If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzkoušejte si demo Gray Matter

Čeká na vás tutoriál a celá třetí kapitola.

Dlouho očekávaná adventura Gray Matter se konečně dočkala demoverze. Potrápit svou šedou kůru mozkovou si tak můžete zcela zdarma. Demo je k dispozici na oficiálních stránkách, má 1.6 GB a je k dispozici v angličtině, italštině, španělštině, němčině a francouzštině. Nelekejte se tedy, když na vás instalátor bude mluvit německy. V demu si můžete vyzkoušet tutoriál a kompletní třetí kapitolu hry, ve které se ujmete role Dr. Davida Stylese.

Hardwarových nároků se bát nemusíte, ty doporučené vyžadují 2.4 GHz Intel Core 2 Duo nebo ekvivalent, 1 GB RAM pro Windows XP a 2 GB RAM pro Windows Vista/7, 256 MB grafickou kartu s podporou DirectX 9 a Shader 3.0. Na disku vám přitom hra zabere 6.5 GB.

Minimální hardwarové nároky jsou 1.4 GHz Pentium 4 nebo ekvivalent, 512 MB RAM pro Windows XP a 1 GB RAM pro Windows Vista/7 a 128 MB grafická karta kompatibilní s Direct X 9 a Shadery 2.0.

Pokud by vás demo navnadilo natolik, že byste nemohli vydržet na hru s českou lokalizací (titulky), nemusíte čekat. Hra již někde vyšla (Německo) i v anglické verzi a lze si ji stáhnout digitálně, stejně jako zakoupit v krabicové verzi, například na německém Amazonu.

Demo si můžete stáhnout přímo z oficiálních stránek pod tímto odkazem.

Tagged With

Comments