If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzrazen remaster RPG Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Detaily, obrázky, termín.

Microsoft je zřejmě nepoučitelný a krátce po oprášení Mafia vyzradil na svém obchodě další hru, která ještě měla zůstat utajena, shodou náhod opět remaster.

Jde o singleplayerové fantasy RPG Kingdoms of Amalur: Reckoning, kterým EA v roce 2012 chtěli odvážně konkurovat Skyrimu. Leč nepovedlo se jim to (recenze, 6/10), nepomohla ani slavná jména na palubě (hlavní designér Oblivionu či Todd McFarlane), a po finančních problémech 38 Studios bylo upuštěno od záměru udělat z toho větší sérii.

Remaster s názvem Re-Reckoning má vyjít v půlce srpna pod taktovkou distributora THQ Nordic, který značku koupil před pár lety, a vývojářů z Kaiko (autoři předělávek Darksiders).

O změnách zatím víme jen tolik, že bude logicky vylepšena grafika (viz první screenshoty níže) a nějak vyladěna hratelnost.

Zahrnuta budou veškerá DLC pro originál, od Teeth of Naros po Legend of Dead Kel. Původní verze vyšla pro PC, PS3 a X360, čili lze předpokládat stejnou rodinu cílových platforem.

Vzhledem k tomu, že takových příběhových velkých RPG v současnosti moc nevzniká, nemusel by to být při existenci krabicovky propadák.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments