If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vyzrazeny změny v remasterech Grand Theft Auto

Někdo předběhl Rockstar.

Když Rockstar před pár dny oficiálně ohlásil Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, byl dost skoupý na informace. Možná i kvůli obavám, aby to nevyvolalo negativní ohlasy jako poslední trailer z nextgen upgradu GTA5.

Tato vysoce očekávaná kompilace tří remasterů starých dílů GTA, která má údajně vyjít začátkem prosince, nám ale byla přiblížena díky únikům zatím ještě schovaného popisku z oficiálního webu výrobce.

Jak reportují Kotaku, dočkáme se následujících novinek.

"Zahrajte si žánr definující klasiky aktualizované pro novou generaci, s celou řadou vychytávek napříč všemi oblastmi. Půjde o brilantní nové nasvícení a vylepšení prostředí, textury ve vysokém rozlišení, vyšší dohled do dálky, ovládání i míření ve stylu Grand Theft Auto 5 a další věci. Toto vše naplní hráči oblíbené otevřené světy novou úrovní detailů".

Všiml si toho jako první tento dataminer, který předtím přinesl také achievementy.

Zmínkou o třech ikonických městech nás zřejmě Rockstar jen trochu mate, protože jen samotné GTA San Andreas mělo trojici měst. Plánuje se také propagační akce, že když si tuto definitivní edici koupíte přímo od Rockstaru nejpozději do 5. ledna 2022, obdržíte slevu deset dolarů na příští nákup přes Rockstar Launcher či web Rockstaru na všechny produkty dražší než 15 dolarů, ale tato sleva vyprší 16. ledna.

I tato data korespondují s tím, že by hra měla vyjít začátkem prosince, čili akce by pak běžela přesně jeden měsíc.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments