If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Vzniká čeština do Expeditions Rome, namluvené video s jedinečnými informacemi

Vstřícní vývojáři tentokrát nepomohou.

Překladatelský tým Farflame poslal echo ohledně minulý týden vydané novinky Expeditions: Rome.

Jednak připravil česky namluvené video od Petuny o hratelnosti, s ukázkou Říma, dialogů a vtipných momentů z prý skvělé historické družinové CRPG s prvky strategie.

Jak říkají, je s poutavým příběhem, osobními příběhy pěti hlavních společníků (Caeso, Syneros, Julia, Bestia Tabat, Deianeira) a s bitvami armád. Nechybí vedlejší úkoly, vylepšování postav, crafting, romance ap. Je to další pokrok v celkové kvalitě - v grafice, propracovanosti příběhu a příběhových voleb, strategické složce, v osobních úkolech společníků (to by měl být velký skok oproti Viking), odladěnosti bojového systému apod. Recenzi pro Eurogamer připravuje Milan Bergman.

Neoficiální čeština od týmu Farflame se už připravuje, ale ani vstřícní vývojáři jim tentokrát nemohou pomoci tolik co minule:

"U Expeditions: Viking jsme měli k dispozici editor vytvořený vývojáři, ve kterém jsme si mohli češtinu doslova poskládat, a pracovali jsme ve formátu souborů, ve kterém se dalo poměrně slušně orientovat v rozhovorech (mělo to své mouchy, ale co je dokonalé..). Exp Rome je ale vytvořen v enginu UE4 a editor k němu autoři nemají. Takže budeme muset překládat běžným způsobem poměrně chaotické texty. Není to pro nás nic nového, ale je to ta horší varianta. Potom to bude chtít více testovat - u Valhally je to vlastně podobné."

Tento překlad u nich nemá prioritu, tou je poslední díl Assassins Creed, i protože to je poměrně velká hra.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Expeditions: Rome

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments