Skip to main content

Vzniká u nás nová hra Rope Frog Hero ve stylu Spider-Mana

Otevřený svět se superhrdiny - info, obrázky, sestřih.

Domácí vývojářské studio HGames Artworks, které vede Martin Hofmann, oznámilo hru Rope Frog Hero pro PC.

Vyjít by kupodivu měla už během dvou měsíců.

Jedná se o titul v otevřeném světě se superhrdiny. Obsahovat má přibližně 200 různých úkolů, slíbili tvůrci. Více na Steamu.

Super síly a schopnosti - Váš hrdina má seznam různých superschopností. Například laserové oči, mrazivá bomba, tornádo, černá díra, trhlina v prostoru, červí díra atd. a také si můžete vybrat ze seznamu pasivních schopností, jako je odolnost proti střelám, levnější nákupy, vyšší příjem z miniher.

Zbraně - Tato hra obsahuje přibližně 60 různých zbraní, kterými můžete zabít své nepřátele.

Zemědělství - Pokud si chcete přivydělat, můžete se stát farmářem. Potřebujete obdělávat své pole a pěstovat plodiny, jako je obilí atd. Nebo proměníte své pole na ohradu a budete chovat dobytek, jako jsou krávy, prasata, slepice, ovce, kozy.

Hornictví - Můžete si najmout lidi, kteří budou těžit minerály v místním dole. Každá ruda vám dá jiné množství peněz. Musíte rozšířit své tunely, abyste našli další ložiska rudy. Své těžaře a naleziště rudy můžete vylepšovat, takže vám budou vydělávat peníze rychleji.

Vzdušné tratě - Můžete jezdit na tratích, které jsou ve vzduchu. Musíte si vybrat auto a jet od začátku do konce v co nejkratším čase.

Páčení zámků - Můžete najít mnoho různých domů, které můžete vyloupit.

Soubojová aréna - Můžete bojovat v turnaji, kde musíte porazit několik soupeřů v pěstním souboji, abyste vyhráli peníze.

Investování - Ve městě si můžete koupit různé obchody, které mohou generovat pasivní příjem. Můžete si koupit reklamy, abyste zvýšili svůj příjem. Můžete také hacknout bankomat a pokusit se ho vykrást.

Taneční klub - Můžete tančit v místním tanečním klubu a vydělávat si tím peníze. Seznam skladeb je obsáhlý, takže můžete tančit na různé písničky.

Kadeřník - Můžete pracovat jako kadeřník a vydělávat peníze. Ženy za vámi přijdou a objednají si nový účes.

Mechové - Můžete si koupit několik různých robotů, kteří představují ultimátní zbraň proti nepřátelům.

Vlastní dům - Můžete si koupit dům a vytvořit si v něm domov. Můžete si také zakoupit nábytek a další vybavení a poté můžete svá auta uložit v garáži v blízkosti domu.

Read this next