If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Warcraft 3 Reforged má nejnižší uživatelské hodnocení všech dob

5 procent.

Jak víme z půlky minulého týdne, remaster Warcraft 3 se bohužel moc nepovedl. Nemluvě o nuceném přechodu majitelů původní hry na nového klienta, čímž přišli o některé funkce.

Fanoušci si tento "podraz" Blizzardu za třicet dolarů nenechali líbit a pomstili se cestou, jakou jim internet dovoluje. Není to ani poprvé, ani naposledy.

Na agregátoru recenzí Metacritic napsali tolik negativních uživatelských recenzí, že nynější průměr z 20 tisíc příspěvků od hráčů činí jen 5 procent ze 100 (ukazatel 0,5/10), což tam z modernizace legendární RTS dělá asi nejhůře hodnocenou hru v sekci User Score. Aneb "zdrcující dislajk".

Ani redaktoři médií nebyli nadšeni, průměr z jejich recenzí v tuto chvíli dělá 63 procent.

Paradoxní je, že i o víkendu homepage zobrazovala trailer s předělanou cutscénou, která ve Warcraft 3: Reforged ve finále vůbec není.

Re-releasu také chybí podpora klanů a žebříčků, které odteď nenajdete ani ve staré hře kvůli vynucené aktualizaci klienta a přechodu na Battle.net.

Blizzard se zatím k celé záležitosti nijak oficiálně nevyjádřil, ani nevysvětlil důvody. Patrně vše svede na nevědomí fanoušků o listopadových změnách v rozsahu předělávky, na něž upozornili influenceři. Je však možné, že by budoucí patche situaci mohly aspoň trochu zlepšit...

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments