If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Warcraft 3 Reforged má nejnižší uživatelské hodnocení všech dob

5 procent.

Jak víme z půlky minulého týdne, remaster Warcraft 3 se bohužel moc nepovedl. Nemluvě o nuceném přechodu majitelů původní hry na nového klienta, čímž přišli o některé funkce.

Fanoušci si tento "podraz" Blizzardu za třicet dolarů nenechali líbit a pomstili se cestou, jakou jim internet dovoluje. Není to ani poprvé, ani naposledy.

Na agregátoru recenzí Metacritic napsali tolik negativních uživatelských recenzí, že nynější průměr z 20 tisíc příspěvků od hráčů činí jen 5 procent ze 100 (ukazatel 0,5/10), což tam z modernizace legendární RTS dělá asi nejhůře hodnocenou hru v sekci User Score. Aneb "zdrcující dislajk".

Ani redaktoři médií nebyli nadšeni, průměr z jejich recenzí v tuto chvíli dělá 63 procent.

Paradoxní je, že i o víkendu homepage zobrazovala trailer s předělanou cutscénou, která ve Warcraft 3: Reforged ve finále vůbec není.

Re-releasu také chybí podpora klanů a žebříčků, které odteď nenajdete ani ve staré hře kvůli vynucené aktualizaci klienta a přechodu na Battle.net.

Blizzard se zatím k celé záležitosti nijak oficiálně nevyjádřil, ani nevysvětlil důvody. Patrně vše svede na nevědomí fanoušků o listopadových změnách v rozsahu předělávky, na něž upozornili influenceři. Je však možné, že by budoucí patche situaci mohly aspoň trochu zlepšit...

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments