If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Warhorse nabízí pomoc Rockstaru se středověkou hrou

Nález v životopisu.

Je to celé jen takový vtip, který nemusí být založen na reálných základech, ale za zmínku asi stojí.

Rockstar nejspíš pracuje i na něčem jiném, než na tom spekulovaném Grand Theft Auto 6 či třeba Bully 2.

Grafik indické pobočky studia měl ve svém životopisu něco, co působí, jako by se chystala nějaká hra ze středověku.

Než to nyní z LinkedIn zmizelo, Pawas Saxena tam doslova uvedl, že v roce 2018 makal na prostředí, které pečlivě odpovídá středověkému architektonickému stylu.

Tento Project Medieval byl zmíněn i v dřívějším úniku, s údajným cílením na rok 2021. Jiní zase tvrdí, že šlo o titul, který nikdy nedostal zelenou a už se na něm nyní nedělá.

Vyloučeno není ani to, že tento grafik mohl mít středověkou hru jako vedlejšák (pro jiné studio než Rockstar), nebo že mohlo jít o hru ze současnosti, která se jen odehrává v místech, kde jsou zachovány stavby z tohoto období historie.

Na celou spekulaci se pokusilo zábavně zareagovat domácí studio Warhorse, tvůrci Kingdom Come Deliverance.

Napsali dnes na Twitteru vzkaz adresovaný Rockstaru, že pokud by potřebovali pomoc s nějakou hrou ze středověku, jsou jim k dispozici.

Pochopitelně, obdobné spolupráce se nedomlouvají na sociálních sítích, nýbrž někde jinde. Je snem každého studia, aby s ním někdo tak slavný jako Rockstar spolupracoval, protože by to hodně obohatilo i přineslo skvělé reference do budoucna.

Pokud by takový obyčejný tweet byl čtený i někým jiným než najatým správcem Twitteru, resp. pokud by se snad tahle nevážná nabídka donesla k někomu přímo ve studiu, kdo by si na české autory Kingdom Come vzpomněl, vůbec nic by se tím nezkazilo. A jinak se dá vždy tvářit, že to byl jen pouhý vtip...

V případě, že by Rockstar skutečně hru ze středověku chystal, jejím cílem by určitě bylo, aby byla lepší než právě Kingdom Come představující úhlavní konkurenci, stejně jako třeba staré díly Assassins Creed, takže by se z toho stejně nejspíš nic nezrodilo.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments