If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Warlords of New York je rebootem The Division 2, půlhodinové představení

Zpět na Manhattan už oficiálně + hra nyní jen za pár dolarů.

UPDATE 20:30 - půlhodinové oficiální představení potvrdilo vše z úniku. A co víc, Warlords of New York vlastně bude takovým překvapivým rebootem celého The Division 2, nejen dalším rozšířením v řadě. Tvůrci (ti samí lidé ze studia Massive, co vyrobili jedničku a dvojku) naslouchali zpětné vazbě frustrovaných hráčů originálu a změní či zjednoduší proto spoustu základních herních mechanik, inventář, rozhraní či výbavu (i v původním dějišti), také pak spustí nové dodatečné sezóny. Čili něco jako to Anthem 2.0, restart celého titulu, který nenaplnil původní očekávání UbiSoftu.

Zítra (12. února pro majitele Passu, 19. února pro ostatní) vypuštěná epizoda 3 bude (zdarma) jen prologem Warlords of New York, kde pochopíte, co se tam děje. New York rozdělený na čtyři zóny (od Wall Street po Chinatown, ale nově zahalený do Fog of war) je dost poškozen od hurikánu (náhražka sněhové bouře z jedničky) i havárie lodi, spousta oblastí je proto zatopených či zničených. Nejprve si v jakémkoli pořadí vyšlápnete na čtyři asistenty Keenera, který spolupracuje i s různými frakcemi, a teprve pak na něj. Součástí hry bude též nová základna, kde musíte získat důvěru místních, ale nejste sami, kdo se o to samé snaží.

Noví hráči si mohou vybrat, zda začít na úvodním levelu postavy ve Washingtonu D.C. či rovnou na 30. levelu v New Yorku, kde když kampaň dokončí, mohou se pustit do základního obsahu (tzn. obrácené pořadí). Vydání bylo potvrzeno již na 3. března 2020 (k rebootu celé hry dojde o týden později) a k zakoupení bude jak samostatné rozšíření za 30 eur, tak zvýhodněné balení s původní hrou (za 40 eur) či speciální edice. Naspod stránky přidány první screenshoty, zde filmeček, příběhový trailer, desetiminutový průchod a obhlídka vlastností:

Původní zpráva 18:00 - Měla to být velkolepá událost, kterou UbiSoft dnes ve 20:00 odvysílá živě, leč necelý den předem to pokazil tradiční únik na Redditu. Záznam zde začal v 1:03:00.

Nečekaně brzy po únorové třetí epizodě má The Division 2 (z Brooklynu) už v březnu dostat další rozšíření nazvané Warlords of New York.

Tou velkou věcí je, že vás vezme zpět na spodní Manhattan, poblíž míst, kde se odehrával první díl, od čehož si patrně tvůrci slibují návrat starých hráčů, kterým nevonělo zasazení dvojky do Washingtonu D.C.

Zápletka je taková, že bývalý agent Aaron Keener zběhl a ovládl město, v čemž mu pomohli čtyři odhodlaní a vysoce zkušení poručíci. Čili byli vytrénovaní jako vy od The Division, ale zaprodali se svým ideálům a představují největší hrozbu, jaké kdy agenti čelili.

Nový příběh půjde hrát v singlu i online co-opu. Navýšení postavy hráče na 30. level zařídí, že ihned skočíte do kampaně, v níž bude New York otevřenějším městem než dříve.

Dále máme dostat překopaný systém vývoje s až 40. úrovní, nové taktické možnosti a rozšířený závěrečný obsah s tříměsíčními sezónami, s odměnami, výzvami, žebříčky atd.

Mimochodem, základní hra The Division 2 byla nyní, rok po vydání, výrazně zlevněna jen na 3 americké dolary na konzolových platformách za digitální verzi (PS Store, Xbox Live), zatímco krabicovka stojí jen 5 dolarů. Na uPlay nicméně PC hra teď 10 eur.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments