If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Warner a Sony najímají na nové hry

Inspirace bratry Coenovými, hra pro PS3 aj.

Nad středečním ránem se sešlo hned několik pozoruhodných spekulací. Warner Bros třeba zřejmě najímají do své divize Surreal, která kdysi patřila Midway a měla být zavřená poté, co po bankrotu a zrušení This is Vegas přešla právě pod Warnery. Surreal v minulosti pracovali na hrách ze série Drakan nebo The Suffering.

Tvůrci Infamous 2 ze studia Sucker Punch zřejmě pracují na jakési zbrusu nové značce, samozřejmě určené opět pro PlayStation 3. Internetový server PS Now ocitoval jednoho z představitelů firmy, jak na soukromé novinářské akci v Madridu řekl: "Pracujeme na nové exkluzivní hře pro Sony, která nemá nic společného s Infamous ani Sly Cooperem." Server byl později zprávu nucen stáhnout na požádání Sony.

Superannuation si také všimlo dvou vypsaných pozic ve studiu Sony Santa Monica, tedy u autorů série God of War, kteří se v minulosti podíleli také na Warhawku či Twisted Metal. Jejich nová hra má podle vypsaných informací obsahovat střílení, řízení aut a pohyb v otevřeném herním světě. Superannuation zmiňuje spekulaci o tom, že by se Sony Santa Monica tentokrát silně vizuálně inspirovali u filmů od bratří Coenů.

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments