If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Watch Dogs 2, Ghost Recon a další tři velké hry UbiSoftu do dubna 2017

+ výsledky Far Cry a dalších.

Po EA (viz tématický přehled) se se svými plány a výsledky vytasil i francouzský výrobce.

Je prý velmi spokojen s tím, jak se na trhu dařilo The Division a Far Cry Primal, obě hry překonaly jeho očekávání, ale neměl koule na to, aby nám řekl prodejní čísla. Ani nevyvrátil nedávné zvěsti z grafů Steamu, že PC hráčská základna The Division oproti startu měla klesnout o 81 procent (z celkových 760 tisíc lidí má nyní hrát už jen 15 tisíc).

UbiSoft pouze chodil kolem horké kaše s výroky, že The Division má 9,5 milionu registrovaných hráčů, trávících u hry průměrně tři hodiny denně, a že Season Pass si koupila pětina majitelů základní verze. Nebo že únorové Far Cry Primal ztrojnásobilo publikum této série (jak to máme chápat?) a že u Rainbow Six se zdvojnásobilo. Protiteroristickou týmovou akci prý stále hraje 60 procent těch co při startu, což má ilustrovat sílu jejího MP módu.

Ve fiskálním roce končícím 31. březnem 2017 hodlá vydat pětici velkých her - Watch Dogs 2, Ghost Recon Wildlands, South Park: The Fractured But Whole, For Honor a ještě jednu novou AAA značku, kterou oznámí před červnovou výstavou E3. Mělo by to v klidu vykompenzovat výjimečnou absenci nového Assassina. Přesné termíny uvedených her se dozvíme na E3, kde také představí nadějnou hru pro virtuální realitu. Od ní se teď začal držet trochu zpátky se slovy, že si spíš jen připraví technologie, než se VR více rozšíří u zákazníků.

O Watch Dogs 2, od nějž si nejvíce slibuje, UbiSoft tajemně prohlásil toto: "Překvapí hráče úplně novým tónem hry, bude mít inovativní hackerskou hratelnost a opět očekáváme, že z něj bude bestseller." Ten nový hrdina zatím nebyl oficiálně potvrzen.

Níže ještě pár slajdů z prezentace, kde francouzský vydavatel demonstroval, že pouze on dokáže pravidelně vydávat hry v otevřených světech, jak mu sype digitální distribuce nebo jak postupně roste ziskovost všech předních vydavatelů (součet čtveřice EA, Activision, Take 2, UbiSoft).

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments