If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Watch Dogs 2 trailer je tady předčasně

Unikl na Twitch, co prozrazuje?

Půlden před naplánovanou večerní oficiální premiérou se můžete podívat na první ukázku z očekávaných Watch Dogs 2 od UbiSoftu. Časně ráno utekla na internet a Eurogamer ji přináší jako první v ČR hned od půl osmé pro jistotu i na mirroru Uloz.to (heslo eurogamer).

Omluvit je však potřeba nízkou kvalitu obrazu, protože pochází ze streamovací služby Twitch, kde se předčasně vysílá coby reklama před videi. UbiSoftu se tak znovu vymstila masivní inzerce na odhalení, stejně jako při úniku reskinu na IGN. Proto jen půlminutová délka, hlavní E3 trailer bude nepochybně mnohem delší, prodlouženou verzí toho plus minus samého.

Ten avizovaný úplně jiný, hipsterský tón hry, než měla jednička, z něj každopádně vysledujete a vyposlechnete z hudby už nyní: účinkují v něm převážně černoši či přistěhovalci, často nosí na hlavě podivné masky, patrně coby součást nějakých demonstrací či pouličních nepokojů, proti nimž zasahuje speciální policejní jednotka. Opět budete vypínat světla v celém městě a hackovat zabezpečení na dveřích z laptopu nebo chytrého mobilu.

Novinkou se jeví být využití velkého dronu k ukradení zásilky nebo skákání po střechách trochu jako v Mirrors Edge - to vše na pozadí slavného mostu Golden Gate zahaleného v ranní mlze či u ikonického špičatého mrakodrapu jako ve skutečném San Franciscu, které je dějištěm celé hry. Video také nepřehlédnutelně potvrzuje datum vydání Watch Dogs 2 na 15. listopadu 2016, jak se už vědělo. Více v 18:00!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments