If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Watch Dogs Legion vyjde 29. října 2020

+ nových 7 minut z hraní, filmeček od autora Spider-Mana.

UbiSoft před okamžikem ve svém vysílání ohlásil, že trochu předrženou akci Watch Dogs Legion, která původně měla vylézt v březnu, vydá už 29. října 2020 pro PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One a Stadia. Jako u všech titulů od této firmy s možností upgrade zdarma z oldgen verze na nextgen verzi.

Níže nových sedm minut z hraní za různé obyvatele Londýna při plnění jedné a té samé mise v historickém hradu Tower of London.

Jak bylo slíbeno, můžete se pokusit vykonat úkol, s kýmkoli si umanete. Při hraní za stavebního dělníka lze používat hřebíkomet a létat na jakémsi vznášedle. Expertka na drony si nejprve vyčistí cestu a teprve pak tam vyrazí sama, dokáže hackovat cizí drony. Za důstojníka v převleku to připomíná Hitmana a může to být výzva, protože cokoli podezřelého vykonáte, to zařídí kulku do hlavy, ale zase se dostanete do střežených oblastí. Pak tu je třeba opilý Skot jak z Trainspottingu, který se dobře rve na blízko. Nebo obdoba Jamese Bonda, čirý profesionál, který se vyznačuje kotouly. Prý ne každý obyvatel Londýna je vhodný pro plnění každé mise, takže vaším úkolem bude najít ty nejlepší uchazeče a pokusit se dostat zpět nadvládu nad městem.

A pak tu je ještě krátký filmeček, který vyčnívá z davu tím, že ho režíroval oceňovaný animátor Spider-Man: Into The Spider-Verse (vedle Tron: Uprising či Corpse Bride) jménem Albert Mielgo.

Jmenuje se Tipping Point a je podobný animované sci-fi antologii Love, Death and Robots z Netflixu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Watch Dogs Legion

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments