If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Wolfenstein 2, The Evil Within 2, Sunset Overdrive PC...

Další várka drbů.

Bylo toho v posledních dnech tolik, že se člověk skoro až bojí, aby vůbec ještě něco na E3 příští týden dokázalo překvapit. A jen za uplynulé hodiny se do kategorie spekulací přidalo několik dalších přírůstků.

Předně, kolegové z naší sítě EG kdesi zaslechli, že Bethesda na E3 konferenci v časných ranních hodinách v pondělí oznámí pokračování Wolfensteina a The Evil Within. Vedle toho remasteru Skyrimu či rebootovaného Prey 2.

Ostatně není to poprvé, co se o nástupci velmi úspěšné oldschool FPS The New Order hovoří, už vloni ho vyzradila polská herečka Alicja Bachleda-Curuś.

Overlock3D.net zase reportuje o blížící se konverzi Sunset Overdrive pro PC. Prý by měla být exkluzivitou pro Windows 10, resp. formátu Universal Windows Platform, a oznámena na pondělní E3 PC Gaming Show.

A konečně na závěr něco od Sony: dle insidera Shinobi602 hodlá na E3 konferenci přijít s příštím projektem od studia Bend (Dead Don't Ride) a také s God of War 4. Řekl to v již zmíněném podcastu, kde nakousl i ten remaster Skyrimu. Jak to vše dopadne, to zjistíme už příští úterý.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments