If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Wolfenstein: The New Order má na PC problémy. Takhle je vyřešíte

Alespoň částečně, než vyjdou patche.

PC Gamer dal dohromady technické problémy, se kterými se mohou setkat hráči PC verze Wolfenstein: The New Order na této platformě do té doby, než vydá Bethesda opravné patche.

Bílá obrazovka při nahrávání hry a pak error

Je se třeba ujistit, že máte opravdu nejnovější ovladače ke své grafické kartě. Ovšem nejposlednější Catalyst ovladače zase mají problémy s framerate.

Neustálé problémy s framerate

Už v tutoriálu měl PC Gamer s posledními ovladači Catalyst problémy s framerate, který někdy spadl až k nehratelnému 2 až 5 FPS. Museli snížit rozlišení na naprosté minimum, čímž dostali 25 FPS. Problémy jsou ale i s nejnovějšími grafickými ovladači Nvidie. Hra běžela klidně kolem 10 FPS i na 64bitovém systému s 3,3 Ghz i5 procesorem, 16 GB paměti a GTX 560 Ti.

Pomáhá také snížit rozlišení stínů a odrazy.

Vyskakování textur

Každý stroj, na kterém hru testovali, měl tyto problémy, když se hráč rychle otočí kolem své osy. Dost to vlastně připomíná totožné problémy, které měl Rage od Bethesdy.

Na závěr říkají, že je lepší s PC verzí Wolfenstein: The New Order počkat, až budou ty největší problémy vyřešeny pomocí patchů a až budou k dispozici aktualizované ovladače jak pro AMD tak pro Nvidia grafické karty.

Comments