If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Wonderbook Diggs Nightcrawler vyjde na PS3 v české lokalizované verzi

Bude i s dabingem, protože Wonderbook je prodávanější než Uncharted.

Ačkoli to může znít jako překvapení, pravdou je, že Wonderbook: Book of Spells se v Čechách a na Slovensku prodával ještě lépe, než Uncharted 3. A tak se česká pobočka Sony rozhodla další hru ze série Wonderbook také u nás vydat v češtině.

"Hra bude obsahovat jak české titulky, tak i český dabing, pod který se podepsalo stejné dabingové studio jako pod tituly Wonderbook: Book of Spells a Sly Cooper: Thieves in Time. Diggs Nightcrawler je po Sly Cooper: Thieves in Time již druhou hrou v tomto roce, která dostala jak české titulky, tak i dabing," píše Sony v tiskové zprávě.

Diggs Nightcrawler nabízí mnohem více možností jak s knihou Wonderbook zacházet než nabízela hra Book of Spells - otáčet jí, naklánět, třást s ní a tak přinese nové možnosti hraní hry. Řešit v ní budete detektivní příběh.

"Detektiv Diggs není jen pouze dalším lokalizovaným titulem, ale je součástí naší strategie zpřístupnit hry pro PlayStation díky češtině co nejširšímu okruhu zákazníků. Naše úsilí nadále směřujeme tímto směrem a mohu potvrdit, že Diggs Nightcrawler není zdaleka posledním lokalizovaným titulem v roce 2013," prozradil Ivan Bradáč ze Sony.

Diggs Nightcrawler má vyjít na jaře tohoto roku za doporučenou cenu 499 Kč.

Comments