If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

WWE 2K Battlegrounds přibližuje herní módy

Nejen kampaň a exhibice.

WWE 2K Battlegrounds je hrou o rvačkách v arkádovém stylu, která bude k dostání od 18. září, ale již nyní je k dospozici jako předobjednávka v digitální formě. Hra vám přinese několik módu, takže se můžete bít bez omezení.

Herní módy zahrnují:

Kampaň: Příběhový mód pro jednoho hráče v komiksovém stylu, kde se přidáte k WWE Superstars, abyste překonali další výzvy. Spojte se s Paulem Heymanem a Stone Cold Stevem Austinem a vydejte se po světě hledat nové Superstars pro značku WWE. Hrajte za jednoho ze sedmi nově vytvořených Superstarů, jako byli Bolo Reynolds a Jessica Johnson. Cestujte napříč různými bojovými regiony WWE Superstars, plňte cíle kampaní a odemykejte různé verze WWE Superstars, vylepšení a předměty.

Exhibice: Bojujte se svými přáteli nebo rodinou, akce je až pro čtyři hráče online nebo z pohodlí domova. Stačí si vybrat váš oblíbený typ zápasu: One-on-One, Tag Team, Triple Threat, Fatal Four Way, Steel Cage Match a Royal Rumble.

Král Battlegroundu: Tady se chcete stát posledním stojícím mužem (nebo ženou) v ringu a proti vám je dalších sedm online hráčů, kteří se budou snažit vás zničit a z ringu vyhodit. Čím dele v ringu vydržíte, tím vyšší bude vaše skóre. Jakmile někoho vyhodíte, další Superstar nahradí jeho místo v ringu.

Online turnaj: Skočte do akce online a získejte odměny, které jdou získat jen v určitém časovém limitu, čeká na vás široká škála odměn. Dávejte ale pozor, nikdy nevíte, kdy může začít nový turnaj Battlegrounds.

Battlegrounds Challenge: Probij se odspodu žebříčku až na úplný vrchol! Vytvoř si vlastní WWE Superstar a překonej všechny kolem sebe.

Tagged With
About the Author

Redakce

Contributor

Comments