Skip to main content

WWE 2K23 je právě v prodeji

Noví šampioni wrestlingu??

Společnost 2K oznámila, že Icon Edition a Deluxe Edition hry WWE 2K23, nejnovějšího dílu stěžejní videoherní série WWE vyvinuté společností Visual Concepts, jsou již celosvětově dostupné pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (prostřednictvím služby Steam). Standardní edice a Cross-Gen budou k dispozici v pátek 17. března 2023. Všechny edice obsahují různé podobizny šestnáctinásobného mistra světa, hollywoodské ikony, filantropa a výkonného producenta soundtracku WWE 2K23 Johna Ceny. "S každým dílem série WWE 2K se náš tým snaží přidávat a vylepšovat funkce, které si hráči zamilují," řekl Greg Thomas, prezident společnosti Visual Concepts. "Jsme velmi hrdí na práci, kterou jsme odvedli na WWE 2K23 a na vylepšení stávajících režimů a celkový vzhled hry. Je to opravdu "Ještě silnější" zážitek."

WWE 2K23 nabízí řadu nových funkcí a vylepšení stávajících oblíbených her:

● WarGames: V WWE 2K23 debutuje tolik žádaná, chaotická a akční hra WarGames, která přináší strhující chaos 3v3 a 4v4 pro jednoho nebo více hráčů ve dvou vedle sebe umístěných ringu, obklopených dvojitou ocelovou klecí;

● "You Can't Beat Me" 2K Showcase s Johnem Cenou v hlavní roli. Přemoci Johna Cenu v ringu je ocenění, kterým se může pochlubit jen málo superhvězd. V bezprecedentní variaci na 2K Showcase se hráči vžijí do role několika Cenových nejtvrdších soupeřů s jediným cílem: porazit muže, který se "nikdy nevzdává". Tento interaktivní dokument o sportovní zábavě, který pokrývá jeho dvacetiletou kariéru v WWE a který vypráví sám Cena, využívá jedinečnou technologii Slingshot od společnosti 2K pro plynulý přechod ze hry do živých záběrů, aby oživil klíčové momenty každého zápasu. Podívejte se na oficiální ukázku z filmu "Even Stronger" zde.

● MyFACTION: Nyní se vrací online multiplayerový režim, v němž hráči sbírají, spravují a vylepšují řadu superhvězd a legend WWE a vytvářejí tak své ultimátní čtyřčlenné frakce.* Pravidelný obsah po spuštění hry v podobě plánovaných Live Events bude k dispozici po celý rok a nabídne zážitek pro jednoho hráče s jedinečnými zápasy, které připravili designéři WWE 2K, a také novou úroveň karet Pink Diamond, která se objeví po spuštění hry. Hráči budou moci sbírat různé iterace a exkluzivní vzhledy MyFACTION pro oblíbené Superstars, od nejžádanějších historických vzhledů až po nejaktuálnější změny probíhající v televizi.

● MyGM: se může se pochlubit pěti novými GM, včetně Xaviera Woodse, Tylera Breeze, Erica Bischoffa, Kurta Anglea a Micka Foleyho, dvěma novými značkami, včetně NXT 2.0 a WCW, sedmi novými typy zápasů, více tituly, nekonečnou hrou s několika ročními obdobími a sezónními výzvami, postupem do Síně slávy, otřesy, které mohou změnit způsob, jakým GM přistupuje ke své show, a novým obsazením vylepšujících talentů, a to vše až pro čtyři hráče. Podívejte se na první pohled na MyGM od Woodse a Breeze v pořadu UpUpDownDown zde.

● Universe: V ultimátním sandboxu WWE Universe, který dává hráčům na starost jejich vlastní verzi WWE, nový a vylepšený příběhový systém dává uživatelům kontrolu nad soupeřením jako nikdy předtím. Vítězné zápasy získávají na dynamice, protože hráči budují rivality a rozhodují o tom, jak bude jejich příběh vyprávěn;

● sada Creation Suite: Sada pro tvorbu se vrací jako charakteristický prvek série WWE 2K a přináší komunitní tvorbu napříč platformami, včetně možnosti navrhovat vlastní superhvězdy, GM, arény, vstupy, sady pohybů, šampionáty a další. Vlastní arény jsou nyní hratelné online a do vytvořených vstupů byly přidány pokročilé úpravy, stejně jako vizuální vylepšení modelů Create-a-Superstar a stovky nových dílů;

● MyRISE: Aspirující superhvězdy projdou oponou při svém debutu v WWE v MyRISE a utvářejí svou kariéru pomocí rozhodnutí, která na své cestě učiní, ve dvou jedinečných příběhových liniích.

● Ještě silnější a lépe vypadající posila: V WWE 2K23 najdete 201 nových a vracejících se superhvězd, včetně Codyho Rhodese, Romana Reignse, Queen Zeliny, Undertakera, Brona Breakkera, Chyny, Roxanne Perez, Stone Cold Stevea Austina, Rhey Ripley, Drewa McIntyra, Cory Jade, Bianky Belair, Carmela Hayese a mnoha dalších**! Navíc verze Ruthless Aggression Johna Ceny, Batisty, Randyho Ortona a Brocka Lesnara, které jsou součástí edice Deluxe a edice Icon***. Všechny superhvězdy mají vylepšený vzhled. Úplný seznam soupisek je k dispozici zde.

● Nová mechanika Pin Kick-out: Kromě klasické metody mačkání tlačítek je k dispozici nová mechanika Pin Kick-out, která poskytuje větší přístupnost a alternativní možnost pro hráče, kteří dávají přednost strategickému načasování.

● bonusový balíček Bad Bunny: Bad Bunny, celosvětový hudební fenomén - nejlepší umělec roku podle Billboardu a jeden z nejstreamovanějších umělců na světě za rok 2022 - debutuje ve hře WWE 2K. Podívejte se na Bad Bunnyho v akci v bonusovém traileru k předobjednávce WWE 2K23 Bad Bunny zde.

● DLC Galore: Oblíbené superhvězdy fanoušků Bray Wyatt, The O.C., The Steiner Brothers, Zeus, Wade Barrett a Eve Torres jsou v čele pěti balíčků pravidelných aktualizací obsahu do srpna, přičemž po uvedení na trh přibude celkem 24 nových superhvězd.

Read this next