If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

X10 trailer z Alan Wake v HD

A oficiální potvrzení termínu.

K příležitosti právě probíhající akce X10 v San Franciscu, kde Microsoft pozvaným novinářům předvádí své letošní hry pro Xbox 360, byl vypuštěn nový trailer z Alan Wake. Podívat se na něj můžete nově v HD verzi přímo na Eurogamer TV! Jak se vám líbí?

V jeho závěru je oficiálně potvrzen dříve diskutovaný květen coby termín vydání xboxové verze (o té PC samozřejmě nic nového). Některé obchody sice uváděly 25. května, ale tím skutečným dnem D bude v Evropě již 21. květen (v USA o tři dny dříve). Tamní předobjednávající budou odměněni Bright Falls bonus packem s dokumentem o vývoji, avatarem a pozadím na Xbox Live.

Podle informací Eurogamer.cz by Alan Wake u nás pravděpodobně měl vyjít s českými titulky díky Microsoftu ČR. Oficiálně to ještě ohlášeno nebylo.

Chystá se také limitovaná sběratelská edice, která bude dle dnešních informací stát 80 dolarů. Obsáhne audio komentář a tipy od Remedy přímo během hraní. Dále tzv. Alan Wake Files, což je 144 stránková kniha s krátkým příběhem napsaným Alanem Wakem, soundtrack, nárok na stáhnutí prvního přídavku zdarma, atd.

Tagged With

Comments