If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Xbox Elite Series 2 nabízí další způsoby hraní na profi úrovni

Představen model v bílé barvě.

Microsoft říká: "Když jsme v roce 2015 uvedli do prodeje první ovladač Xbox Elite, chtěli jsme hráčům nabídnout nové možnosti tak, aby mohli hrát na maximum svého potenciálu. Vyvinuli jsme špičkový herní ovladač s bezkonkurenční úrovní přizpůsobení umožňující hrát se specifickou konfigurací, která vám nejvíc sedí.

Na tento odkaz navazujeme představením bezdrátového ovladače Xbox Elite Series 2 – Core v bílé barvě. Je navržen tak, aby splnil nároky současných hráčů orientovaných na soutěžní hraní. Tam, kde na to záleží nejvíc, tedy do vašich rukou, vkládá výjimečnou výkonnost, odolnost a možnosti přizpůsobení. Fanoušci tak teď mají díky dvěma ovladačům větší výběr:

Nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 – Core (bílý) zahrnuje základní komponenty k dosažení nejlepších herních výsledků. Pomohou vám k nim páčky s nastavitelnou tuhostí, pogumované rukojeti a kratší zámky jemných spouští. Navíc máte k dispozici prakticky neomezené škále přizpůsobení v podobě exkluzivní možnosti přemapování tlačítek v aplikaci Xbox Accessories. Zůstanete také déle ve hře díky dobíjecí baterii s délkou výdrže až 40 hodin (liší se v závislosti na způsobu používání a dalších faktorech) a vylepšeným komponentům s vyšší odolností.

Současný bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 (černý) zahrnuje všechny prvky řady ovladačů Elite Core plus prémiové vyměnitelné komponenty pro váš preferovaný herní styl včetně páček, směrových ovladačů a pádel různých tvarů. Díky pouzdru na přenášení budete mít ovladač i komponenty bezpečně a přehledně uloženy. S oplétaným kabelem USB-C a dobíjecím dokem můžete ovladač nabíjet jak v pouzdře, tak bez něj.

Od spuštění Xbox Design Labu v roce 2016 je nejčastějším požadavkem fanoušků zařazení ovladačů Elite do tohoto našeho jedinečného programu pro přizpůsobení. Chtěli bychom vás informovat, že už koncem letošního roku se toto přání naplní, protože bezdrátový ovladač Elite Series 2 přichází do nabídky Xbox Design Labu!

Další novinkou je Kompletní sada komponent, díky které si budete moct ještě víc přizpůsobit svůj Elite Series 2 – Core nebo přehoďte součástky na ostatních modelech Elite Series 2. Vylaďte si ovladač přesně podle svého herního stylu prostřednictvím vyměnitelných páček, tvarovaných pádel a směrových ovladačů. Sada zahrnuje pouzdro na přenášení, dobíjecí dok a kabel USB-C." Cena je stanovena na 130 dolarů, více zde.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments