If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

UbiSoft: Xbox One X pomůže růstu herního průmyslu

+ o přínosu pro Assassins Creed.

Konečně jednou nějaká pozitivní zpráva o Xbox One X (ALza.cz), po těch všech chtělo by se zvolat... Pokud by to tedy částečně nebyla skrytá reklama na svůj vlajkový titul podzimu, jehož je MS marketingovým partnerem.

Šéf UbiSoftu si myslí, že uvedení této konzole bude mít velký dopad a přínos pro celý herní průmysl. Nejen kvůli Assassins Creed Origins, který ji prý dobře využije.

"Xbox One X se nám líbí, protože znamená růst branže. Čím lepší zážitky nabídne, tím více lidí je pak bude chtít. Má výborný potenciál a pokud za ním MS bude opravdu stát, bude se mu dařit," pronesl věštbu Yves Guillemot pro GameSpot.

Vítá, že namísto aktivit jako Kinect či jiného příslušenství (VR?) se výrobce konzole tentokrát soustředil především na výkon konzole. Prý to zařídí větší vtažení lidí do her, chytřejší umělou inteligenci a celkově kvalitnější hry.

Svému šéfovi sekunduje producent hry Julien Laferriere: "Vždy si rádi hrajeme s novými hračkami. Naši přátelé z Microsoftu byli tak hodní, že sestavili nový Xbox, který je opravdu cool mašinkou."

Xbox One X prý tvůrcům dovoluje rozběhnout Assassins Creed Origins v plném 4K (na jiných konzolích bude rozlišení dynamické), díky čemuž má být herní svět naprosto úžasný. A to prý je pouze jedna z nynějších výhod této konzole, což zní, jako že nějaké další se mohou objevit později...

Comments